بررسی رنگ سال ۲۰۲۲ میلادی براساس اعلام کمپانی بنجامین مور

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : بنجامین مور اند کو (.Benjamin Moore & Co) که با نام های بنجامین مور پینتس (Benjamin Moore Paints) و بنجامین مور (Benjamin Moore) نیز شناخته می شود، یک شرکت شیمیایی آمریکایی فعال در حوزه تولید رنگ و پوشش های سطحی می باشد که در سال ۱۸۸۳ میلادی پایه گذاری شده است! دفتر این شرکت در شهر مونتویل (Montvale) واقع در ایالت نیوجرسی کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد. به تازگی رنگ سال ۲۰۲۲ میلادی در یک بیانیه ی مطبوعاتی توسط کمپانی بنجامین مور اعلام شد!

رنگ سال ۲۰۲۲

لازم به بیان است پنتون ، اگرچه بهترین و معتبرترین کمپانی تعیین رنگ سال است، اما تنها شرکتی نیست که برای هر سال میلادی، رنگ مشخصی را تعیین می کند و دیگران از آن پیروی می کنند! کمپانی های دیگری همچون بنجامین مور نیز چنین اقدامی را انجام می دهند.

اما رنگ سال ۲۰۲۲ میلادی توسط کمپانی بنجامین مور ، رنگ October Mist 1495 اعلام شده است! آندریا ماگنو (Andrea Magno) مدیر بازاریابی و توسعه کمپانی بنجامین مور درباره انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ چنین می گوید: “

” رنگ October Mist 1495 فرصتی است برای خلق یک هماهنگی بی دردسر و آرامش بخش در فضای خانه، محل کار و… از این رنگ می توان برای طراحی فضاهایی بهره گرفت که دارای عملکردهای متفاوت از یکدیگر در عین همسایگی می باشند! “

این کمپانی همچنین ۱۴ رنگ ترند سال ۲۰۲۲ میلادی را نیز اعلام نموده است! شاید این سوال پیش آید که ترند چیست؟ در پاسخ بایستی گفت هر چیزی که در یک بازه زمانی خاص، مد شود و یا قرار باشد که مد بشود، یک روند مد یا ترند نامیده می شود. روند مد می تواند در حیطه پوشاک، استایل، معماری و یا حتی دیگر فاکتورهای اجتماعی باشد.

 

منبع:

benjaminmoore.com

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *