مالزی از پاویون خود برای اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا رونمایی کرد : بیان تعهد به تعامل و تقویت جامعه‌ای مرفه برای تمام شهروندان

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : روز پنجشنبه بیستم ماه جون سال ۲۰۲۴ میلادی، در مراسمی با حضور تنگکو زفروالعزیز وزیر سرمایه‌گذاری، تجارت و صنعت کشور مالزی از پاویون این کشور برای حضور در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا رونمایی شد! پاویونی که مالزی به سبب آن، به سرمایه‌گذاری و صادرات بالقوه ۱۳ میلیارد رینگتی (واحد پول مالزی و معادل دو میلیارد و هفتصد و پنجاه و هشت میلیون دلار) خواهد پرداخت!!!

بد نیست بدانید تنگکو زفروالعزیز وزیر سرمایه‌گذاری، تجارت و صنعت کشور مالزی در این مراسم یادآوری کرد که در سال ۲۰۲۱ میلادی، این کشور به سرمایه‌گذاری و تجارت ۸.۳ میلیارد رینگیتی در اکسپوی دبی با حضور ۴۰۰ شرکت مالزیایی پرداخت! و چیزی در حدود ۵ هزار رهبر تجاری را به پاویون خود جذب کرد…

همچنین وی افزود:

“حضور در این رویداد جهانی، فرصتی منحصربه‌فرد را برای مالزی فراهم می‌کند تا تعهد تزلزل ناپذیر خود را به توسعه پایدار، اصلاحات صنعتی و رشد اقتصادی فراگیر و در عین حال تقویت جامعه ای مرفه برای همه شهروندان خود را به نمایش بگذارد.”

به بیان وزیر سرمایه گذاری، تجارت و صنعت کشور مالزی، موضوع موردبحث در پاویون این کشور “بافتن هماهنگ آینده” خواهد بود! موضوعی که بیانگر تعهد این سرزمین به همکاری، وحدت در عین تنوع و همچنین ارتباط متقابل در جامعه می‌باشد. همچنین پاویون مالزی در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا، پیشرفت‌های این کشور را در حوزه‌هایی همچون کشاورزی پایدار، انتقال انرژی، زندگی هوشمند، تولید پیشرفته، مدیریت محیط زیست و همچنین گردشگری سبز به نمایش خواهد گذاشت.

تنگکو زفروالعزیز همچنین افزود:

“اکسپو ۲۰۲۵ صرفا یک نمایشگاه نیست! یک رقابت جهانی است که در آن کشورها می‌توانند ایده‌ها، نوآوری‌ها و اهداف خود را برای آینده ای پویاتر و بهتر به نمایش بگذارند. ما می‌خواهیم نشان دهیم که چگونه مالزی با چالش‌های جهانی به‌ طور خلاقانه برخورد می‌کند تا به رفاه سیاره کمک کند و به ترویج آینده‌ای پایدار، هماهنگ و عادلانه برای همه بپردازد…”

در انتها لازم به بیان است تا به امروز در مجموع ۱۶۱ کشور و ۹ سازمان بین‌المللی مشارکت خود را در اکسپو ۲۰۲۵ تایید کرده اند. همچنین پیش بینی می شود این رویداد چیزی در حدود ۲۸.۲ میلیون بازدیدکننده داشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *