آدیداس از نخستین مجموعه لباس‌ مجازی خود رونمایی کرد!

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : برند آلمانی آدیداس به تازگی از مجموعه محدودی (متشکل از ۱۶ اثر منحصربه‌فرد) از لباس‌های مجازی (که توسط آواتارهای مجازی پوشیده می‌شود) مبتنی بر بلاک‌چین در قالب توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) در adidas.com رونمایی کرده است! به بیان این برند چندملیتی مستقر در شهر هرتسوگن‌آوراخ ایالت بایرن، ارائه‌ی این مجموعه آغازی خواهد بود بر تقویت استراتژی متاورس برند آدیداس در مقیاس وسیع.

آدیداس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین تولیدکننده بزرگ لوازم ورزشی در جهان (پس از نایکی) در توصیف این مجموعه می‌نویسد:

“ترکیبی التقاطی از گذشته و آینده، (دنیای) مجازی و فیزیکی، فرهنگ و هویت و…”

مجموعه لباس مجازی برند آدیداس متشکل از ۱۶ اثر منحصربه‌فرد

ماه می سال ۲۰۲۲ میلادی بود که یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌های توکن‌های غیرقابل معاوضه در تاریخ برگزار شد: ایردراپ Adidas Originals: Capsule NFT. افرادی که در این ایردراپ موفق به دریافت کپسول آدیداس شده بودند می‌توانند اکنون با سوزندان کپسول خود به صورت تصادفی صاحب یکی از ۱۶ قطعه‌ی منحصربه‌فرد این مجموعه لباس‌ مجازی شوند. برای افراد دیگری که موفق به شرکت در این ایردراپ نشده بودند و مشتاق صاحب شدن یکی از پوشیدنی‌های این مجموعه می‌باشند، امکان خرید به صورت مستقیم در مارکت‌پلیس‌های (پلتفرم‌‌های خرید و فروش) NFT فراهم شده است.

برای نمونه شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت opensea.io و جستجوی adidas Virtual Gear – Genesis Collection ، یکی از ۱۶ اثر منحصربه‌فرد این مجموعه مجازی را خریداری نمایید (به قیمت حداقل ۰.۰۶۷ اتر و حداکثر ۹۰ اتر)!

 

منبع:

fashionnetwork.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *