نیسان ساکورا الکتریکی در متاورس رونمایی شد!

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : خودروسازی نیسان به عنوان ششمین خودروساز بزرگ جهان مدعی است اولین کی-کار الکتریکی این خودروساز (مقرون به صرفه‌ ترین خودروی برقی این برند) با هر بار شارژ کامل می تواند مسافتی تا ۱۸۰ کیلومتر را طی کند (برای شارژ شدن کامل باتری های این خودرو تقریبا ۸ ساعت زمان نیاز است)… اما نکته ی جالب توجه پیرامون این مینی خودروی الکتریکی، نحوه معرفی آن به جهان توسط نیسان است!

نیسان ساکورا الکتریکی

شرکت خودروسازی ژاپنی چندملیتی نیسان پس از اولین نمایش فیزیکی نیسان ساکورا الکتریکی در دفتر مرکزی خود در یوکوهاما، این خودرو را در متاورس (بازی VRChat | دنیایی که با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی و به لطف قدرت محتوای تولید شده توسط کاربر هرچیزی در آن  ممکن است و امکانات بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد) نیز رونمایی کرد!

Nissan Sakura EV Kei Car

آساکو هوشینو، معاون اجرایی نیسان در این باره می گوید:

“این ابتکار نشان دهنده ی گسترش حضور ما در متاورس و ایجاد فرصت های بیشتر برای ارتباط دیجیتالی هر چه بهتر با مشتریان است.”

کی-کار (Kei Car) چیست؟

اتومبیل‌ های کوچک و شهری که می‎‌ توان آن را نمادی از فرهنگ مسالمت‌ جو، دقیق و صرفه‌ جوی مردمان ژاپن دانست که به بهترین شکل ممکن، پاسخگوی نیازهای خریداران ژاپنی می باشد! سابقه این قبیل خودروها که طول بدنه‌ ی آن ها اغلب از ۴ متر تجاوز نمی‌ کند، به دهه ۶۰ میلادی بر می‌ گردد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *