پروژه آپارتمانی Breeze Mooloolaba استرالیا

Breeze Mooloolaba

پروژه آپارتمانی Breeze Mooloolaba استرالیا

معمار: گروه معماری تونی اوون

موقعیت: استرالیا

سازنده: هاچینسون

مساحت: ۲۴۰۰٫۰ متر مربع

سال پروژه: ۲۰۱۷

پروژه Breeze Mooloolaba استرالیا

از طرف معمار:

Mooloolaba یک شهرک پر رفت و آمد در ساحل جنوبی کوئینزلند است. این مکان دارای سواحل گسترده ای است و احساس آرامش دارد. آپارتمان های Breeze در تفرجگاه ساحلی اصلی واقع شده اند. این پروژه شامل ۳۳ آپارتمان است که همه آنها به ساحل اقیانوس دید دارند. این آپارتمان ها شامل استخر، باشگاه و باغچه هایی می باشند و ساختمان ها طوری طراحی شده که حداکثر دید را از اقیانوس داشته باشند، و پذیرایی ها و بالکن های وسیعی دارد. واحد ها دارای نور و احساسی دلباز و سازگار با منطقه هستند.

SK07_Level_4-9_Floor_Plans

طراحی منحنی منحصر به فرد با اشکال طبیعی از جزر و مد های نزدیک به ساحل الهام گرفته شده است. بالکن های بزرگ هم بین طبقات ساخته شده تا یک ریتم متناوب در نما ایجاد کند. نمای خارجی نتیجه آمیختن بتن ها و پنل های مش سوراخ دار است. این پنل ها به ساختمان استحکام و برای اتاق خواب ها حریم خصوصی ایجاد می کند و منحنی پایین برای به حداکثر رساندن دید جلوی پذیرایی ها و بالکن ها می باشد. این باعث ایجاد یک اثر سیال می شود. این طراحی به یکباره زبان محلی را هم ادامه می دهد، و در عین حال یک حس کاملاً جدید هم ایجاد می کند.

پروژه Breeze Mooloolaba استرالیا

توضیحات محصول:

این آپارتمان ها به سنگ های رنگی مزین شده اند. بالکن ها به صفحات فلزی غلاف شده اند تا حس استحکام ایجاد کرده و در عین حال اجازه تماشای اقیانوس را فراهم آورد. منحنی های موج دار از بتن های درجا ساخته شده اند که قالب خاصی دارد.

 Breeze Mooloolaba Breeze Mooloolaba

گروه تحریریه هنر و معماری آبگینه

منبع:

Archdaily.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *