اولین فروشگاه فیزیکی متاورس در ماه می ۲۰۲۲ بازگشایی می‌شود!

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : به تازگی کمپانی متا (فیسبوک سابق) اعلام کرده است که در نهم ماه می سال ۲۰۲۲ میلادی، اولین فروشگاه فیزیکی (در قالب فضای خرده فروشی) مرتبط با متاورس را در شهر برلینگیم واقع در شهرستان سن ماتئو ایالت کالیفرنیا افتتاح خواهد کرد! در این فروشگاه، بازدیدکنندگان می توانند تجربه ی کار با فناوری های جدید کمپانی متا همچون عینک هوشمند Ray-Ban Stories (حاصل همکاری مشترک میان دو شرکت متا و ری-بن) و همچنین هدست های واقعیت مجازی Quest را کسب نمایند…

این خرده فروشی ۱۵۵۰ فوت مربعی از بازدیدکنندگان خود می خواهد تا محصولات کمپانی متا را آزمایش کنند! محصولاتی که تمرکز ویژه ای بر آینده ی خلاق این کمپانی دارند.

اما مارتین گیلیارد (Martin Gilliard)، رئیس اولین فروشگاه فیزیکی کمپانی متا در این باره می گوید:

“تمام تلاش ما بر این موضوع متمرکز است که هر بازدیدکننده پس از ترک این فضا، به دوستان خود بگوید: شما باید به فروشگاه متا بروید!”

وی در ادامه می افزاید:

“فروشگاه متا به مردم کمک می‌ کند تا دریابند که چگونه محصولات ما می‌ تواند دروازه‌ ای باشد به فراجهان! علاوه بر این، داشتن یک فروشگاه فیزیکی مرتبط با فناوری متاورس، سبب می شود تا تجربه مشتری را به عنوان هسته ی اصلی فرآیند توسعه خود در نظر بگیریم… آنچه در این فروشگاه خواهیم آموخت، به تعریف استراتژی خرده فروشی ما در آینده کمک می کند…”

 

Meta Store

Burlingame, California

Opening: May 9, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *