فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد!

فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE در سال 2021 میلادی منتشر شد!

اختصاصی هنر و معماری آبگینه : فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE ویژه دوره کارشناسی ارشد در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد! شما می توانید با شرکت رایگان در جایزه معماری IE و کسب رتبه، فرصت تحصیل (پذیرش و بورس تحصیلی) در این مدرسه دیزاین و معماری اسپانیایی را کسب نمایید.

مدرسه معماری و دیزاین IE واقع در شهر مادرید کشور اسپانیا یکی از مدارس برجسته معماری در اروپا به شمار می آید که همواره در تلاش است تا مرزهای آموزش معماری و طراحی سنتی را گسترش دهد. این فضای آموزشی ، با گردآوری دانش پیرامون بسیاری از زمینه ها طراحی معماری، تجاری سازی ، فناوری و همچنین مدیریت همراه با تفکر انتقادی و رویکردهای خلاقانه، به دنبال توانمندسازی دانشجویان خود است؛ دانشجویانی که بتوانند خود را برای یک جهان در حال تغییر آماده کنند.

فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE در سال 2021 میلادی منتشر شد!
مدرسه معماری و دیزاین IE

به تازگی مدرسه معماری و دیزاین IE ، جزئیات هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize خود را برای معماران و طراحان جوان اعلام کرده است. این رقابت بین المللی به دنبال جذب استعدادهای برتر از سراسر نقاط جهان برای حضور در دوره کارشناسی ارشد خود در سال تحصیلی آینده می باشد. این رقابت بین المللی ویژه ی افرادی است که بر این باورند موفقیت در حوزه طراحی و کسب درآمد، فعالیتی گروهی و تعاملی است!

اگر بین سال های ۲۰۱۰ میلادی تا ۲۰۲۰ میلادی فارغ التحصیل شده اید، شما واجد شرایط حضور در هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize می باشید. افراد برگزیده ی این رقابت، پذیرش و بورس تحصیلی دوره کارشناسی ارشد (شروع دوره از آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی) را دریافت خواهند کرد.

 

فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE در سال 2021 میلادی منتشر شد!
IE Architecture+ Prize

ثبت نام و نحوه شرکت در هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize

هیچ هزینه ثبت نامی برای شرکت در رقابت IE Architecture+ Prize وجود ندارد! متقاضیان می توانند به صورت آنلاین در این رقابت بین المللی شرکت نمایند. متقاضیان بایستی یکی از پروژه معماری یا طراحی خود را که در آخرین سال تحصیل بر روی آن فعالیت داشته اند، در قالب شرایط و ضوابط مشخص شده، ارسال نمایند.

جوایز هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize

جایزه اول

پذیرش در دوره کارشناسی ارشد تجاری سازی معماری و طراحی (مدرسه معماری و دیزاین IE) برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ میلادی

کمک هزینه تحصیلی به ارزش ۱۱ هزار و پانصد یورو

دو جایزه دوم

پذیرش در دوره کارشناسی ارشد تجاری سازی معماری و طراحی (مدرسه معماری و دیزاین IE) برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ میلادی

کمک هزینه تحصیلی به ارزش ۷ هزار یورو

همچنین به پنج شرکت کننده ی برگزیده ی دیگر نیز، گواهی شرکت در مسابقه و همچنین امکان درخواست رایگان برای حضور در دوره کارشناسی ارشد مدرسه معماری و دیزاین IE اعطا می شود (Application Fee ؛ شما جهت اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشگاه مورد نظر ابتدا بایستی فرم اپلیکیشن آن دانشگاه را به صورت آنلاین پر کنید، که از جمله اطلاعاتی که در این فرم از شما خواسته خواهد شد معمولا عبارتند از اطلاعات هویتی، رزومه تحصیلی و شغلی، علایق پژوهشی، تصویر مدارک تحصیلی، نمرات آزمون های زبان، ترم مورد نظر برای شروع تحصیل، SOP و توصیه نامه‌ ها (Recommendations). اما برای اینکه فرم درخواست پذیرش تحصیلی و پرونده‌ ی شما توسط دانشگاه موردنظر مورد بررسی قرار گیرد، لازم است که هزینه ‌ای بابت این موضوع به دانشگاه پرداخت کنید که به این هزینه، Application Fee گفته می‌ شود.

پس از از پرکردن اپلیکیشن آنلاین، جهت آغاز فرآیند بررسی پرونده، لازم است Application خود را را Submit (ارائه جهت بررسی) نمایید؛ همچنین از آنجایی که بسیاری از دانشگاه ها بدون پرداخت هزینه Application Fee امکان  Submit نمودن اپلکیشن را نمی ‌دهند، لازم است در هنگام سابمیت اپلیکیشن خود، Application Fee را نیز پرداخت نمایید. پس از پرداخت Application Fee ، تمامی اطلاعات شما برای دانشگاه ارسال می شود و درخواست شما نهایی می ‌گردد؛ سپس تصمیم گیری‌ های مورد نظر در دانشگاه برای اعطای پذیرش یا رد پذیرش شما انجام خواهد شد.)

داوران هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize

Antoinette Nassopoulos (داور اصلی) ؛ استودیوی معماری فاستر و همکاران (لندن)

Wong Mun Summ (داور اصلی) ؛ معماران WOHA (سنگاپور)

Lina Ghotmeh (داور اصلی) ؛ معماران Lina Ghotmeh (بیروت-پاریس)

Jeronimo Van Schendel (مشاور هیئت داوران) ؛ دبیر علمی دوره کارشناسی ارشد تجاری سازی معماری و طراحی

برنامه هفتمین دوره از رقابت IE Architecture+ Prize

آغاز ثبت نام: ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی

آخرین مهلت ثبت نام: ۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی (۱۱:۵۹ PM)

اعلام نتایج: ۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی

فراخوان ورودی مدرسه معماری و دیزاین IE در سال 2021 میلادی منتشر شد!

 

منبع:

arquideas.net

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *